Perná a okolí

 

 

Lednicko-Valtický areál
Navštivte dominantu jižní Moravy, navštivte Lednicko-Valtický areál. Romantická atmosféra majestátních zámků ve spojení se třpytivou hladinou rybníků a dokonale upravené záhony květin. V areálu naleznete také Lovecký zámeček, Janův hrad, Apollonův chrám nebo Tři Grácie.
lednice 

 

Aqualand Moravia
Unikátní venkovní bazény, skluzavky a přes 18 tobogánů. Nově otevřený moderní aquapark s celoročním provozem se nachází nedaleko ubytování u Formanů. Na své si přijdou milovníci masáží, relaxace a wellnes. Navštivte největší aquapark na Moravě!
pasohlavky1  

 

Pálava
Pálava, jedno z nejkrásnějších míst v České republice. Rozmanitá příroda, jarní mozaiky rozkvetlých stepí nebo sluncem zalité vihohrady, tohle vše na Vás čeká v tomto nádherném kraji. Navštivte také středověké hrady, naleziště Věstonické venuše nebo nedaleký Aqualand Moravia.
palava11 

 

Mikulov
Město jako centrum Mikulovské vinařské oblasti pod Pálavou s barokním zámkem, řadou měšťanských domů a cenným souborem židovských památek. Navštivte muzeum vinařství s obřím sudem, nad městem svatý kopeček s křížovou cestou a kaplí sv. Šebestiána.
WhatsApp Image 2022-07-17 at 20-25-44 

 

 

Archeopark Pavlov
Archeopark Pavlov je archeologické muzeum v obci Pavlov, spravované Regionálním muzeem v Mikulově. Bylo vybudováno na svazích Pavlovských vrchů, na místě archeologického naleziště gravettienské kultury z období mladého paleolitu. Ideový záměr muzea vznikl v roce 2003, otevřeno veřejnosti bylo v roce 2016.
                      archeopark2