Vinařství Forman
‹‹ Březen 2019››
PoUtStČtSoNe

Kliknite na den, který chcete rezervovat.
Termíny označeny barevně jsou obsazené.

Ubytování v Perné
Vinařství pod Pálavou

Pavlovské vrchy, Perná, Mikulovsko

Přijeďte na Jížní Moravu

Dolní Věstonice

archeologické naleziště s doklady nejstaršího osídlení jižní Moravy, muzejní expozice s modelem pravěkého sídliště. Poblíž odkryto slovanské hradiště z 10.-12. století. Světoznámý nález sošky Věstonické Venuše.

Nové mlýny

kaskáda tří vodních nádrží pod Pálavou. Mušovská nádrž s letoviskem Pasohlávky je centrum rekreace a vodních sportů. Věstonická nádrž slouží jako přírodní rezervace.

Mikulov

město pod Pálavou a barokním zámkem, řadou měšt'anských domů a cenným souborem židovských památek. Muzeum vinařství s obřím sudem, nad městem svatý kopeček s křížovou cestou a kaplí sv. Šebestiána. Centrum Mikulovské vinařské oblasti.

Lednicko-valtický areál

je krajinný celek o rozloze 283,09 km2 v okrese Břeclav. V prosinci 1996 byl zapsán do Seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. Tato oblast na pomezí Moravy a Dolních Rakous byla v průběhu 18. a 19. století knížecím rodem Lichtenštejnů zformována do podoby jakéhosi přírodního parku.

Přijeďte na Jížní Moravu

Pavlovské vrchy

Pavlovské vrchy, nebo také "Pálava" to je chráněná krajinná oblast a biosférická rezervace UNESCO, mohutné vápencové bradlo s četnými druhy teplomilných rostlin a živočichů. Naučná stezka středověkých hradů, vynikající poloha pro pěstování vinné révy.

Pavlovské vrchy+420 519 517 070
info@perna-penzion.cz

Úvod    Ubytování    Vinařství    Perná a okolí    Fotogalerie    Kontakty

© 2012 Vinařství Forman   |   webdesign: Indeart   |   Výměna odkazů